Wie werkt, waar, wanneer?

 

Wie werkt waar, wanneer:

–         Stokstaartjes

Iris Bijmans (elke schooldag, hele dag)

Gaby Buijs (maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag, ochtenden)

–         1/2 A Dolfijnen

Dorien Lorist: dinsdag, woensdag, donderdag

Marlous Nieuwendijk: maandag, vrijdag

–         1/2B Vlinders

Erwin Groenen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Marlous Nieuwendijk: woensdag

–         1/2C Tijgers

Lieke Hegeman: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Anja van As: woensdag

–         3A

Anne van ‘t Hoofd: maandag, dinsdag, vrijdag

Denise Boots: woensdag, donderdag

–         3B

Eline Joosten: maandag t/m vrijdag

–         4A

Marloes Vaes: maandag, dinsdag, woensdag

Anja van As: donderdag, vrijdag

–         4B

Ragnhild Kempes: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Marjo Rappange: woensdag

–         5A

Fennie van Geelen: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Marjo Rappange: maandag

–         5B

Judith Helsen: maandag, dinsdag, woensdag

Marjo Rappange: donderdag, vrijdag

–         6A

Erna Peters: maandag t/m vrijdag

–         6B

Sarina Gudden: maandag, dinsdag, woensdag

John Bloemscheer: donderdag, vrijdag

–         7A

Jelmer Reuling: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

John Bloemscheer: maandag

–         7B

Lizanne van Brandenburg: maandag, dinsdag, woensdag

Fransje van Rossum: donderdag, vrijdag

–         8A

Nol Heinen: maandag t/m vrijdag

Luc Hennekeij: maandagochtend, donderdagochtend

–         8B

Rob van Kesteren: maandag t/m vrijdag


 

Functie

Naam Aanwezigheid

Directie:

Maarten Jurgens

Maandag t/m vrijdag

Administratie:

Marianne Aaldering

Donderdag

Bovenbouw coördinator (groep 5 t/m 8):

John Bloemscheer

Dinsdag

Middenbouw coördinator (groep 3 en 4):

Denise Boots

Dinsdag

Onderbouw coördinator (groep 1 en 2):

Marlous Nieuwendijk

Dinsdag

Intern begeleider onderbouw (groep 1 t/m 4)

Annette van Zeben

Dinsdag, donderdag, vrijdag

Intern begeleider bovenbouw (groep 5 t/m 8)

Iris van der Veen

Dinsdag, woensdag, donderdag

RT

Anneke Balkema

Maandagochtend, dinsdagochtend, woensdag, donderdag

Talentklas:

Iris van der Veen

Maandag/vrijdag

Gymnastiek:

Luc Hennekeij

donderdag, vrijdag

Conciërge:

Ben van Zwam

Dinsdag, woensdag, donderdag

Conciërge

Yvonne Kamps

Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdagochtend

Leerkracht ondersteuning

Fransje van Rossum

Maandag, dinsdag