Wie werkt, waar, wanneer?

 

Wie werkt waar, wanneer:

–         Stokstaartjes

Iris Bijmans (elke schooldag, hele dag)

Gaby Buijs (maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag, ochtenden)

 

–         1/2 A Dolfijnen

Dorien Lorist: dinsdag, woensdag, donderdag

Marlous Nieuwendijk: maandag, vrijdag

 

–         1/2B Vlinders

Eline Joosten: maandag t/m vrijdag

 

–         1/2C Tijgers

Lieke Hegeman: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Marlous Nieuwendijk: woensdag

 

–         3A

Marloes Vaes: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Anja van As: vrijdag

 

–         3B

Erwin Groenen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Anja van As: woensdag, donderdag

 

–         4A

Ragnhild Kempkes: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Iris van der Veen: vrijdag

 

–         4B

Anne ’t Hooft: maandag, donderdag, vrijdag

Denise Boots: dinsdag, woensdag

 

–         5A

Fennie van Geelen: donderdag, vrijdag

Judith Helsen: maandag, dinsdag, woensdag

 

–         5B

Marjo Rappange: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

Luc Hennekeij: maandag, vrijdag

 

–         6A

Sarina Gudden: dinsdag, woensdag, vrijdag

Evita Wolsing: maandag, donderdag

 

–         6B

Erna Peters: maandag t/m vrijdag

 

–         7A

Lizanne van Brandenburg: maandag, dinsdag, woensdag

John Bloemscheer: donderdag, vrijdag

 

–         7B

Nol Heinen: maandag t/m vrijdag

 

–         8A

Kim Horvàth: maandag t/m vrijdag

 

–         8B

Inge Wissink: dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

John Bloemscheer: maandag

 

 


 

Functie

Naam Aanwezigheid

Directie:

Maarten Jurgens

Maandag t/m vrijdag

Administratie:

Marianne Aaldering:

Donderdag

Bovenbouw coördinator (groep 5 t/m 8):

John Bloemscheer

Dinsdag

Middenbouw coördinator (groep 3 en 4):

Denise Boots

Donderdag

Onderbouw coördinator (groep 1 en 2):

Marlous Nieuwendijk

Dinsdag

Intern begeleider onderbouw (groep 1 t/m 4)

Diänne Molthoff

Dinsdag, woensdag, donderdag

Intern begeleider bovenbouw (groep 5 t/m 8)

Irene Onstenk

Woensdag, donderdag, vrijdag

Intern begeleider:

Iris van der Veen

Vrijdagmiddag

Talentklas:

Iris van der Veen

Dinsdag, donderdag

Gymnastiek:

Luc Hennekeij

Woensdag, donderdag

Conciërge:

Ben van Zwam

Dinsdag, woensdag, donderdag

Conciërge

Yvonne Kamps

Maandag, woensdag, donderdag, vrijdag